Magistritöö uuring

Ülesandeks on kirjeldada, mida ja keda magistritöös uurida plaanin.

Töö teoreetilises osas uurin kirjanduse põhjal, milliseid erinevaid monitooringu võimalusi on olemas ja millal mida saab kasutada, mis on plussid ja miinused.

Töö empiirilises uuringus püüan leida vastused, kuidas kasutavad Eesti noorte jalgpalliklubides treenerid  monitooringut ja kuidas nad sellesse suhtuvad. Milliseid erinevaid monitooringu võimalusi kasutatakse ja mille põhjal on tehtud valikud ühe või teise kasuks. Kui ei kasutata, siis miks. Kui teadlikud on treenerid monitooringu võimalustest ja kas nad vajaksid rohkem infot. Kuidas suhtuvad monitooringusse ehk siis enda tulemuste mõõtmisesse noored jalgpallurid, mida arvavad sellest treenerid ja mida jalgpallurid ise. 

Uuringu viin läbi Eesti noorte meistrivõistlustel osalevate klubide noortegruppide treenerite seas. Nende treenerite tiimis mängivate jalgpallurite seas soovin teha veebipõhise lühiküsitluse, kus vastamine on vabatahtlik ja anonüümne.

Vanusevahemikus U11-U19 meeskondi on ligikaudu 260 Eesti eri paigust. Peamine sihtrühm on Premium liigas mängivate klubide noortetreenerid. Neid on ligikaudu  80  meeskonda.

Pilootuuringusse  soovin kaasata 10 Premium liiga klubi noortetöö juhti, kes on loodetavasti oma klubis  noorte treenerid. Nendega viin läbi küsitlus-intervjuud. Ülejäänud treenerid saavad vastata küsitlusele anonüümselt või jättes oma andmed, et saada hiljem isiklikku tagasisidet.

Rubriigid: Magistritöö seminar, Postitused, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s