Kahe aine ülesanne – video

Õpikeskkondade ja -võrgustike aines pidime lõpetuseks grupitööna tegema 3 minutilise video oma õpikeskkonnast. Digitaalse meedia sisutootmises jõudsime viimases tunnis videoni – kodutööks video loomine. Seekord siis kaks ühes, kolme poolt tehtud. Aitäh Kairele ja Kristile – koostöö sujus meil väga hästi!

Video valmis erinevaid vahendeid kasutades –  alustades arvutitest: pc ja mac, fotoaparaat ja videokaamera, plastiliin, ekraanipildid, Adobe PhotoShop CS5, paint.NET, Audacity, Screen-O-Matic, Windows Live Movie Maker ja Final Cut Pro.

3 minutit on natuke pikk aeg – oleksime sama saanud öelda ka minuti, kahega. Nii tundus mulle. Ja aega oleks võinud rohkem olla. Nokitseda võiks edasi. Aga oleme  praeguse tulemusega rahul. Eriti rahul oleme koos veedetud päevaga, sai nalja ja õpikeskkondade kursus uue lõbusama mõõtme juurde.

Rubriigid: IFI7052 Õpikeskkonnad ja õpivõrgustikud 2012, IFI7059 Digitaalse meedia sisutootmine 2012, Postitused, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Kahe aine ülesanne – video

  1. Piret Joalaid ütles:

    Väga andekas video on teil! Ääretult huvitav, et olite nii palju igasuguseid vahendeid ja võimalusi kasutanud, tulemus on super. Alguses mõtlesin, et mida te küll nende laikude taga varjate :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s