Esimene kodutöö – HT taristu seminar

Kodutöö
1. Mida tähendab HT ja tehnoloogi roll minu jaoks.
Kuna ma ise ei ole haridustehnoloogi rollis, siis peamiselt on arvamus kujunenud kolleegide põhjal. Haridustehnoloogi roll või ka amet on nõustada teisi, et leida parim viis õppetöö korraldamiseks. Selleks on väga oluline lai silmaring tehnoloogia ja tarkvara vallas, uudishimu ja tahtmine pidevalt uusi lahendusi katsetada. Samas on väga oluline analüüsivõime, et suuta väga laiast valikust eristada oluline, mida konkreetsel juhul soovitada, välja pakkuda. Isikuomadustelt peab HT olema rahulik, tolerantne, avatud, järjekindel. 

2. Minu suurim edu-elamus oma töös seoses haridustehnoloogiaga.
Minu suurim rõõm seoses haridustehnoloogiaga on inimesed. Minu enda kolleegid – Veronika, Krista, Erkki ja Kristjan. Mul on neilt kõikidelt palju õppida – igaüks on oma tugevustega ja täiendavad väga hästi üksteist. Meil on hea meeskond.

3. Minu suurim väljakutse HT rollis.
Suurim väljakutse oleks ise asuda tööle haridustehnoloogina. Aga sinna mul on veel päris pikk tee käia. Praegu on alles üks segamini puzzle – iga tükk on erldi. Kui pilt on koos, kasvõi väiksel puzzlel, olen juba oma saavutusega rahul. Väike mosaiikpilt võiks saada valmis selle semestri lõpuks – kokkupanduna IFI kolme haridustehnoloogia kursuse põhjal.

Rubriigid: IFI7062 HT taristuseminar 2011/2014, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s